Ofertă refuzată Cumpărare directă

Vesta Oficial PEAK

Număr anunț
DA22209699
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
MARPLUS SRL (CUI RO15963777)
Cod CPV
18412000-0 · Imbracaminte sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.306 RON
Valoare finală
3.306 RON
Data publicării
13.01.2019 10:02
Data finalizării
14.01.2019 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.