Ofertă acceptată Cumpărare directă

FIER BETON 10 PC

Număr anunț
DA22214227
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44212500-4 · Tevi cotite si sectiuni (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
112,32 RON
Valoare atribuită
112,32 RON
Data publicării
14.01.2019 12:16
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

112,32 RON

din 112,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.