Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furtun de refulare tip B cu racorduri mobile tip B x 280lei/rola fara tva 1rola=20ml Teava de refula
- Număr anunț
- DA21730030
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
- Furnizor / câștigător
- GECOMAR 60 EXIM SRL (CUI RO6365251)
- Cod CPV
- 44480000-8 · Diverse echipamente de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364 RON
- Valoare atribuită
- 364 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:50
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
364 RON
din 364 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro