Ofertă refuzată Cumpărare directă

LOPATA ZAPADA

Număr anunț
DA22184927
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
SC BINALSIB SRL (CUI RO11121385)
Cod CPV
44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,84 RON
Valoare finală
147,84 RON
Data publicării
08.01.2019 08:56
Data finalizării
14.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.