Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie material antidereapant si serviciul de imprastiere a acestuia

Număr anunț
DA21721254
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
MATEDAN CONSTRUCT CONF S.R.L. (CUI 37163104)
Cod CPV
90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
12.11.2018 14:45
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.