Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit componente electronice Raspberry Pi
- Număr anunț
- DA21398644
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 LIESTI (CUI 21911225)
- Furnizor / câștigător
- THECON SRL (CUI RO19302026)
- Cod CPV
- 31711100-4 · Componente electronice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 337,40 RON
- Valoare atribuită
- 337,40 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 11:05
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
337,40 RON
din 337,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro