Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica de branzeturi

Număr anunț
DA22214160
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA IASI (CUI 18060331)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.473,15 RON
Valoare atribuită
1.473,15 RON
Data publicării
14.01.2019 12:12
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
14.01.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.473,15 RON

din 1.473,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.