Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare tehnica periodica urmata de eliberare BVT Alpha RT, Odelca Temco, Multix Compact

Număr anunț
DA21732484
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
Cod CPV
98113100-9 · Servicii privind siguranta nucleara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.250 RON
Valoare atribuită
4.250 RON
Data publicării
13.11.2018 13:18
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.250 RON

din 4.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.