Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ecobrite Booster Plus si Inalbitor lichid pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE DESTAINER
- Număr anunț
- DA21732426
- Autoritate contractantă
- Centrul de ingrijire pentru persoane virstnice Arad (CUI 3519887)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:16
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 14:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.250 RON
din 1.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro