Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de inregistrare a vanzarilor si achizitiilor
- Număr anunț
- DA22210400
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL DE ISTORIE NATURALA GRIGORE ANTIPA (CUI RO29446657)
- Furnizor / câștigător
- MEGELEA-SIMCEA DIANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 35623281)
- Cod CPV
- 79211120-3 · Servicii de inregistrare a vanzarilor si a achizitiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.469 RON
- Valoare atribuită
- 8.469 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 08:50
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.469 RON
din 8.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro