Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de organizare, promovare si mediatizare evenimente pentru Comuna Rojiste, Judetul Dolj

Număr anunț
DA21393236
Autoritate contractantă
Comuna Rojiste (Consiliul Local Rojiste) (CUI 16350797)
Furnizor / câștigător
PROGETIS AMIDEX SRL (CUI 33843604)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.000 RON
Valoare atribuită
35.000 RON
Data publicării
04.10.2018 15:27
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.000 RON

din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.