Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii fotocopiere

Număr anunț
DA21390318
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE VALCEA (CUI 2541258)
Furnizor / câștigător
XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,72 RON
Valoare atribuită
29,72 RON
Data publicării
04.10.2018 13:36
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,72 RON

din 29,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.