Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELIO FASOLE GALBENA720G

Număr anunț
DA21736973
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221212-5 · Fasole verde (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92,48 RON
Valoare atribuită
92,48 RON
Data publicării
13.11.2018 16:28
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

92,48 RON

din 92,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.