Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spray vaselina universala 500 ml,Vaselina Alvania RL3 GADUS S2 V 100 3
- Număr anunț
- DA21732178
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.135,04 RON
- Valoare atribuită
- 2.135,04 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:07
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.135,04 RON
din 2.135,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro