Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii de reparare/inlocuire pavele autoblocante +materiale conexe
- Număr anunț
- DA21107375
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR BUCURESTI (CUI 4266065)
- Furnizor / câștigător
- LEONADI TEAM EXPERT S.R.L. (CUI 37258255)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.530 RON
- Valoare finală
- 6.530 RON
- Data publicării
- 31.08.2018 08:46
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.