Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie consumabile pentru afareza

Număr anunț
DA21740893
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.250 RON
Valoare atribuită
27.250 RON
Data publicării
14.11.2018 10:33
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.250 RON

din 27.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.