Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mere

Număr anunț
DA22222653
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 240 BUCURESTI (CUI 4400930)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
03222321-9 · Mere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49,20 RON
Valoare atribuită
49,20 RON
Data publicării
15.01.2019 12:34
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49,20 RON

din 49,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.