Ofertă acceptată Cumpărare directă

Castraveti import

Număr anunț
DA22222343
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 240 BUCURESTI (CUI 4400930)
Furnizor / câștigător
IV Prod Com (CUI RO5749297)
Cod CPV
03221270-9 · Castraveti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,76 RON
Valoare atribuită
149,76 RON
Data publicării
15.01.2019 12:11
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,76 RON

din 149,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.