Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII LUNARE DE REPARATII SI INTRETINERE A 13 COPIATOARE LA TNB CONFORM DESCRIERII. REF 8230.
- Număr anunț
- DA22221572
- Autoritate contractantă
- Teatrul National I.L. Caragiale Bucuresti (CUI 4192626)
- Furnizor / câștigător
- ALEXIA BIROTIC SERVICE S.R.L. (CUI RO26185328)
- Cod CPV
- 50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.360 RON
- Valoare atribuită
- 9.360 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 11:26
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.360 RON
din 9.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro