Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comprese nesterile 40cm x 40cm - 100 buc, pliate 10 x 10 x 16 pliuri ( 30gr /mp - bumbac 100 % )
- Număr anunț
- DA21735244
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141118-0 · Comprese de tifon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.120 RON
- Valoare atribuită
- 4.120 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:54
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 10:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.120 RON
din 4.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro