Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FURNIZARE MERE IN CADRUL PROGRAMULUI PENTRU SCOLI AL ROMANIEI
- Număr anunț
- DA22220048
- Autoritate contractantă
- COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
- Furnizor / câștigător
- AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.285,30 RON
- Valoare atribuită
- 7.285,30 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 09:58
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 11:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.285,30 RON
din 7.285,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro