Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat

Inlocuire centrala termica la Teatrul de vara,municipiul Targu Jiu

Număr anunț
DA21731911
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.444 RON
Valoare atribuită
21.361,02 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
13.11.2018 12:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 08:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.361,02 RON

din 21.444 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 82,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.