Ofertă acceptată Cumpărare directă

Manusi examinare nitril, albastre, nepudrate, nesterile, mar. S/M/L/XL/

Număr anunț
DA21726118
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.712,80 RON
Valoare atribuită
3.712,80 RON
Data publicării
13.11.2018 09:42
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 18:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.712,80 RON

din 3.712,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.