Ofertă acceptată Cumpărare directă

AC=Ace punctie spinala uf. sterile-BIOSAFE, Ac /Ace Vacutainer G18,G21 BIOSAFE

Număr anunț
DA22221806
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
ALPHA BRIO MEDICAL SRL (CUI RO15788340)
Cod CPV
33141321-6 · Ace de anestezie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
15.01.2019 11:40
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.