Acasă · Licitații
· Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
POMPA CIRCULATIE DAB, EVOSTA 40-70/130
- Număr anunț
- DA21733505
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BUNESTI (CUI 29464963)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL MURES SRL (CUI RO12763600)
- Cod CPV
- 39715000-7 · Dispozitive de incalzire a apei si incalzire centrala; echipament pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294,12 RON
- Valoare atribuită
- 294,12 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:55
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294,12 RON
din 294,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro