Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de proiectare faza Sf Asfaltare strazi rurale secundare in localitatea Faragau, jud Mures
- Număr anunț
- DA22219473
- Autoritate contractantă
- COMUNA FARAGAU (CUI 4765596)
- Furnizor / câștigător
- SOMEŞ-TOP-GRUP S.R.L. (CUI RO25138697)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 15.01.2019 09:28
- Termen limită
- 20.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 09:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro