Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipamente si/ sau materiale sportive

Număr anunț
DA22217387
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
37441400-5 · Aparate de vaslit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.991,32 RON
Valoare atribuită
58.991,32 RON
Data publicării
14.01.2019 15:15
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 07:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.991,32 RON

din 58.991,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.