- Număr anunț
- DA22217381
- Autoritate contractantă
- COMUNA URECHESTI (CONSILIUL LOCAL URECHESTI) (CUI 4352700)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC PRINT SRL (CUI RO8403882)
- Cod CPV
- 22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 540 RON
- Valoare atribuită
- 540 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 15:15
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
540 RON
din 540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro