Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECHIPAMENT DE ILUMINAT DE URGENTA
- Număr anunț
- DA21741604
- Autoritate contractantă
- Scoala profesionala "Emil Dragan (CUI 17378850)
- Furnizor / câștigător
- PROPARADOX SRL (CUI RO16797788)
- Cod CPV
- 31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 816 RON
- Valoare atribuită
- 816 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:57
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
816 RON
din 816 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro