Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie pichet psi echipat

Număr anunț
DA21725335
Autoritate contractantă
Administratia Cimitirelor si Crematoriilor Umane Bucuresti (CUI 9791650)
Furnizor / câștigător
QUANTUM INSURANCE SRL (CUI 36742230)
Cod CPV
35111510-3 · Unelte manuale pentru stingerea incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
13.11.2018 09:14
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.