Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLORURA DE SODIU 0,9% 500ML
- Număr anunț
- DA22211463
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
- Cod CPV
- 33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.263 RON
- Valoare atribuită
- 4.430 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 10:00
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 08:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.430 RON
din 4.263 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro