Ofertă acceptată Cumpărare directă

Salopeta de lucru din 2 piese

Număr anunț
DA22210932
Autoritate contractantă
SC EURO JOBS SRL (CUI RO17641700)
Furnizor / câștigător
SC DIACOSTAMPET SRL (CUI 26101963)
Cod CPV
18114000-1 · Salopete de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.420 RON
Valoare atribuită
1.420 RON
Data publicării
14.01.2019 09:29
Termen limită
19.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.420 RON

din 1.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.