Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de supervizare a lucrarilor de constructii, asistenta tehnica si dirigentie de santier

Număr anunț
DA21734511
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANI (CUI 4404710)
Furnizor / câștigător
PRODUCTIE RADION SRL (CUI RO5731923)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75.000 RON
Valoare atribuită
75.000 RON
Data publicării
13.11.2018 14:30
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 22:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75.000 RON

din 75.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.