Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE IZOLATII SI REPARATII
- Număr anunț
- DA21732292
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- MET-AXA SRL (CUI RO6200105)
- Cod CPV
- 44111520-2 · Materiale de izolatie termica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 793,14 RON
- Valoare atribuită
- 793,14 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:11
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
793,14 RON
din 793,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro