Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet becuri, intrerupator si dulie ceramica ” conform anuntului de publicitate nr. ADV1046264
- Număr anunț
- DA21733608
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI RO13775084)
- Cod CPV
- 31531000-7 · Becuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 209,19 RON
- Valoare atribuită
- 209,19 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:59
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 07:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
209,19 RON
din 209,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro