Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PULPE DE PUI INTREGI CU OS PG CONGELATE
- Număr anunț
- DA22217913
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AUREL PERSU TG.MURES (CUI 4322882)
- Furnizor / câștigător
- OPREA AVI COM SRL (CUI RO5504181)
- Cod CPV
- 15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 462,80 RON
- Valoare atribuită
- 462,80 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 15:57
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 16:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
462,80 RON
din 462,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro