Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LAMPA ILUMINAT EMERGENTA IESIRE - EXIT - Grad de Protectie : IP20 - Interior
- Număr anunț
- DA22217082
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic "Ioan C. Stefanescu" Iasi (CUI 4701096)
- Furnizor / câștigător
- P.F.A. BONCOTA FLORENTINA (CUI 36821201)
- Cod CPV
- 31518200-2 · Echipament de iluminat de urgenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 824,84 RON
- Valoare atribuită
- 824,84 RON
- Data publicării
- 14.01.2019 14:54
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 14.01.2019 15:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
824,84 RON
din 824,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro