Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trigon cu branza

Număr anunț
DA21743068
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA SAMUS CLUJ-NAPOCA (CUI 5120741)
Furnizor / câștigător
CLASS IMAGE EVENTS SRL (CUI RO29200597)
Cod CPV
15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
418 RON
Valoare atribuită
418 RON
Data publicării
14.11.2018 11:50
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

418 RON

din 418 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.