Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covrigi cu germeni de grâu 100 g
- Număr anunț
- DA21738764
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala ,,Liviu Rebreanu” Tirgu-Mures (CUI 7555327)
- Furnizor / câștigător
- PIINEA DE CASA SRL (CUI RO1202920)
- Cod CPV
- 15812100-4 · Produse de patiserie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,34 RON
- Valoare atribuită
- 206,34 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 09:15
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,34 RON
din 206,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro