Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare
- Număr anunț
- DA21734650
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 54 ORADEA (CUI 12555692)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400,45 RON
- Valoare atribuită
- 4.400,45 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 14:35
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.400,45 RON
din 4.400,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro