Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA CORUGATA DIN PPHM ID 500mm SN4-

Număr anunț
DA21742999
Autoritate contractantă
COMUNA PIPIRIG (PRIMARIA COMUNEI PIPIRIG JUD. NEAMT) (CUI 2614228)
Furnizor / câștigător
EUROEM (CUI RO17161818)
Cod CPV
44164200-9 · Tuburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.400 RON
Valoare atribuită
5.400 RON
Data publicării
14.11.2018 11:49
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 14:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.400 RON

din 5.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.