Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa neintreruptibila NETYS PR-E Rack 2U NPR-3000-RK Tower UPS Socomec 3000VA / 2400W, tehnologie

Număr anunț
DA21741198
Autoritate contractantă
U. M. 0242 BRAILA (CUI 15490598)
Furnizor / câștigător
SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.046 RON
Valoare atribuită
2.046 RON
Data publicării
14.11.2018 10:44
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.046 RON

din 2.046 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.