Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 45,5% sub estimat
PRODUSE DE PANIFICATIE PAINE
- Număr anunț
- DA22209184
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MAICA DOMNULUI (CUI 23998423)
- Furnizor / câștigător
- LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
- Cod CPV
- 15811100-7 · Paine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 192,50 RON
- Valoare atribuită
- 105 RON 45,5% sub estimat
- Data publicării
- 12.01.2019 04:25
- Termen limită
- 19.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 15.01.2019 01:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
105 RON
din 192,50 RON estimat
45,5%
Adjudecat la 54,5% din estimat · economie 87,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.