Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medalii și cupe competiție sportivă - C.N. în bazin de 25 m, înot, tineret/seniori, Miercurea Ciuc.
- Număr anunț
- DA21741549
- Autoritate contractantă
- Federatia Romana de Natatie si Pentatlon Modern (CUI 10062779)
- Furnizor / câștigător
- BOGRAVE Advertising SRL (CUI RO14988323)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.102,78 RON
- Valoare atribuită
- 9.102,78 RON
- Data publicării
- 14.11.2018 10:54
- Termen limită
- 19.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 14.11.2018 11:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.102,78 RON
din 9.102,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro