Ofertă acceptată Cumpărare directă

USB cu conector micro USB

Număr anunț
DA21740076
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
UNIQUE PROMO S.R.L. (CUI RO36232419)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.894 RON
Valoare atribuită
3.894 RON
Data publicării
14.11.2018 10:04
Termen limită
19.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 12:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.894 RON

din 3.894 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.