Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de incarcare-descarcare si transport containere de tip igloo.

Număr anunț
DA21728827
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATI PUBLICE (CUI RO21105808)
Furnizor / câștigător
MAT ROB LOGISTIK SRL (CUI 36925865)
Cod CPV
42418920-4 · Echipament de descarcare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
13.11.2018 11:12
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
14.11.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.