Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet accesorii electrice

Număr anunț
DA22218864
Autoritate contractantă
Comuna Scutelnici (Primaria) (CUI 4234004)
Furnizor / câștigător
MGA ELECTRICE CONSTRUCT SRL (CUI RO18268406)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,57 RON
Valoare atribuită
1.126,57 RON
Data publicării
15.01.2019 08:50
Termen limită
20.01.2019 17:00
Data finalizării
15.01.2019 17:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,57 RON

din 1.126,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.