Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
CONTRACT DE FURNIZARE APARAT DE VENTILATIE NEONATALA ,instalarea, punerea in functiune, instruirea personalului beneficiarului si service-ul in perioada de garantie.
- Număr anunț
- SCN1014853
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- DUTCHMED SRL (CUI 2456853)
- Cod CPV
- 42520000-7 · Echipamente de ventilatie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.050 RON
- Valoare atribuită
- 125.490 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.09.2018 17:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1007670
- Termen limită
- 21.09.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1022189
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI APARAT VENTILATIE NEONAT 31.08.2018.pdf.p7s
- FisaDate_DF1022189.pdf
- MODEL CONTRACT de FURNIZARE APARAT VENTILATIE NEONAT.doc.p7s
- MODELE FORMULARE 29.08.2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DUTCHMED SRL CUI RO 2456853
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PAPAPOSTOLOU SRL CUI RO 22318421
Valoare atribuită
125.490 RON
din 126.050 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 560 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.