Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 75,2% sub estimat

SERVICIUL DE ASIGURARE A FUNCȚIONALITĂȚII SISTEMULUI DE BIKE-SHARING AFERENT PROIECTULUI BLACK SEA BIKE-DIVERSIFICATION OF THE TOURISM SERVICES CONSTANȚA-BALCHIK CROSS BORDER REGION BY BIKE-BSB

Număr anunț
CN1004845
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CONSTANTA (CUI 4785631)
Furnizor / câștigător
C.S.V. INFRATECH SRL (CUI 36056134)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.669.398,76 RON
Valoare atribuită
2.402.815,29 RON 75,2% sub estimat
Data publicării
04.10.2018 02:12
Anunț de atribuire
CAN1012663
Termen limită
07.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 191-432066
Documentație de atribuire
DF1025631

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

2.402.815,29 RON

din 9.669.398,76 RON estimat 75,2%

Adjudecat la 24,8% din estimat · economie 7.266.583,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.