Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

Servicii pentru Conștientizarea și informarea cu privire la PNGD și elaborarea ghidurilor de bune practici.

Număr anunț
CN1004844
Autoritate contractantă
Ministerul Mediului, Apelor si Padurilor (CUI 16335444)
Furnizor / câștigător
BEST SMART CONSULTING SRL (CUI 21040008)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206.128,44 RON
Valoare atribuită
173.886,29 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
09.10.2018 12:55
Anunț de atribuire
CAN1009304
Termen limită
17.10.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 192-434164
Documentație de atribuire
DF1019500

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1

Valoare atribuită

173.886,29 RON

din 206.128,44 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 32.242,15 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.